Informace o výrobku

Okamžitá zpětná vazba o kvalitě umělé plicní ventilace za pomoci ventilační mapy, dynamického obrazu ventilovaných plic, pletysmografu je klíčová pro poskytnutí plně individualizované, maximálně bezpečné a cílené umělé plicní ventilace.

Díky možnosti vizualizace kvality perfuze plic je lékař schopen porozumět individuálnímu vztahu mezi ventilací a hemodynamikou v reálném čase a včas cílit terapii k dosažení maximálního efektu umělé plicní ventilace.

Vyjádření asynchronie je přelomovým nástrojem pro optimalizaci nastavení ventilační techniky, který napomáhá k individualizaci tohoto nastavení. Poskytuje okamžitou zpětnou vazbu a dovoluje předcházet nechtěným efektům neadekvátního nastavení vztahu pacient – ventilátor.

Pomocí nástroje pro titraci PEEP je pečující personál schopen lépe zvládnou pacientovu plicní heterogenitu, abnourmální pleurální tlaky a individuální odpověď pacienta na umělou plicní ventilaci. Za pomoci nástroje titrace PEEP je personál schopen optimalizovat DRIVING PRESSURE a uskutečnit opravdovou cílenou a individuální umělou plicní ventilaci bez rizika sekundárního poškození plic a následných komplikací.

Dokumentace

Odebírat novinky

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Potřebujete pomoc?
Jsme tu stále pro Vás!

Kam pokračovat

Související novinky
Webový seminář pupilometrie

Webový seminář pupilometrie

Chcete se dozvědět více o pupilometrii přímo od produktových specialistů výrobce? Neváhejte se přihlásit na on-line webinář ZDE Za společnost Mondiag se na setkání na síti těší Mgr. Jan Vodňanský...