Informace o výrobku

Ucelený systém konvenční ventrikulární drenáže s možností monitorace nitrolebního tlaku je standardní metodou používanou k monitoraci ICP s možností zvýšení kapacity nitrolebního prostoru drenáží mozkomíšního moku. Rampy pro unístění systému jsou určeny pro opakované použití. Náhradní spotřební materiál jako jsou sběrné vaky a bakteriální filtry jsou dodávány v samostatném balení.

Unikátní bezkalibrační technologie umožňuje přímé napojení čidla na pacientský monitor všech výrobců monitorační techniky. Je možné je implantovat jak tunelizační metodou, tak pomocí fixačního šroubu. Veškeré implantabilní prvky jsou validovány pro použití v MRI do 3T včetně. Jednoduchost použití, stabilita a přesnost měření z nich právem dělá nejpoužívanější systém v ČR i celé Evropě.

Se zvyšujícími poznatky o vlivu sekundárního poškození mozku je multimodální monitorace pacientů s kraniocerebrálním poraněním či mozkovou příhodou stěžejním tématem neurointenzivní péče. Implemetace 3 parametrů do jednoho čidla je její logickým vyústěním.Samozřejmostí je kompatibilita s MRI do 3T včetně a možnost implantace tunelem či šroubem. Přidanou hodnotou je možnost vizualizace a archivace pomocí software DATAVIEW.

Dlouhodobá monitorace tlakových změn v mozku pomocí implantovaného čidla a radiofrekvenčního přenosu dat nabízí unikátní informace, které bylo doposud jen velmi komplikované získat. Pacienti trpící normotenzním hydrocefalem jsou často reoperování pro nemožnost optimálního nastavení otevíracích tlaků shuntu. Po předchozím dlouhodobém monitoringu nitrolebních tlaků, kdy jsou korelovány symptomy s nitrolebním tlakem dochází k výrazné redukci komplikací spojených s revizí shuntu.

Fotogalerie

Odebírat novinky

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Máte zájem si přístroj vyzkoušet?
Není problém, stačí se ozvat!

Kam pokračovat

Související novinky
Webový seminář pupilometrie

Webový seminář pupilometrie

Chcete se dozvědět více o pupilometrii přímo od produktových specialistů výrobce? Neváhejte se přihlásit na on-line webinář ZDE Za společnost Mondiag se na setkání na síti těší Mgr. Jan Vodňanský...