Informace o výrobku

c-FLOW™ je kontinuální neinvazivní monitor průtoku krve v hlubokých tkáních a mozku, používaný pro monitoraci relativních změn v průtoku krve. c-FLOW™ monitoruje místní mikrocirkulaci krve ve tkáních pomocí senzorů umístěných v blízkosti zkoumané oblasti. Informace odrážející změny v proudění krve v kapilárním řečišti a naznačující změny v perfuze. Změny jsou vyjádřeny číselně a graficky na obrazovce monitoru u lůžka. Tyto informace mohou včasně varovat ošetřující personál a pomoci tak minimalizovat potenciální komplikace a zlepšit výsledky léčby. Činnost perfusního monitoru c-FLOW™ je založena na patentované technologii společnosti Ornim Medical, nazvané UTLight™.

Revoluční UTLight™ technologie využívá slabé akustické signály pro identifikaci světla odraženého z vrstev hlubokých tkání. Lékaři poskytující intenzivní neurologickou i jinou péči, chirurgové, anesteziologové a další zdravotní odborníci mohou využívat informace získané z monitoru průtoku krve c-FLOW™ ve spojení s dalšími dostupnými systémy monitoringu pro zjištění mikrocirkulace průtoku krve ve tkáni a zlepšení péče o pacienty.

Fotogalerie

Video

Dokumentace

Odebírat novinky

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Máte zájem si přístroj vyzkoušet?
Není problém, stačí se ozvat!

Kam pokračovat

Související novinky
Webový seminář pupilometrie

Webový seminář pupilometrie

Chcete se dozvědět více o pupilometrii přímo od produktových specialistů výrobce? Neváhejte se přihlásit na on-line webinář ZDE Za společnost Mondiag se na setkání na síti těší Mgr. Jan Vodňanský...