Informace o výrobku

Koncept monitorace pupilární reakce je novým trendem v oblasti neuromonitorace. Umožňuje exaktní posouzení pupilárního reflexu a jeho vývoj čase.

Vyšetření zornicového reflex je považováno za základní neurologické vyšetření. Klinické studie prokázaly přímou závislost mezi změnou kvality zornicového reflexu a zvýšeným nitrolebním tlakem. (Fountas et al., 2006). Studie dále prokázaly schopnost pupilometrie časně odhalit i malé změny nitrolebního tlaku. (Fountas et al., 2006 & Chen et al., 2011). Konvenční – manuální vyšetření zornicového reflex byť zkušeným lékařem s mnohaletou praxí je vždy zatíženo vysokou mírou subjektivity. (Stutzman et al., 2014).

Použití infračerveného automatického pupilometru NPi®-200 poskytuje přesná a spolehlivá data použitelná pro hodnocení neurologického deficitu pacienta a sledování jeho vývoje v průběhu léčby.

Fotogalerie

Video

Dokumentace

Odebírat novinky

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Máte zájem si přístroj vyzkoušet?
Není problém, stačí se ozvat!

Kam pokračovat

Související novinky
Webový seminář pupilometrie

Webový seminář pupilometrie

Chcete se dozvědět více o pupilometrii přímo od produktových specialistů výrobce? Neváhejte se přihlásit na on-line webinář ZDE Za společnost Mondiag se na setkání na síti těší Mgr. Jan Vodňanský...