Informace o výrobku

Komplexní řešení správy pacientských dat na moderní jednotce neurointenzivní péče. Profesionální HW a SW řešení poskytuje okamžitou vizualizaci měřených trendů včetně vzdálené správy a archivace pro další statistické zpracování klinických dat.

S přibívajícím počtem sledovaných parametrů potřebných pro vyhodnocení aktuálního stavu a možného vývoje stavu pacienta na neurointenzivním lůžku vzrůstá potřeba měřená data v reálném čase analyzovat. Integrace nejrůznějších technologií je pouze jednou z unikátních vlastností systému Moberg. Dalšími důležitými vlastnostmi jsou pokročilé výpočty oxidačních a tlakových indexů posuzujících stupeň porušení autoregulačních mechanismů mozku, implementace EEG sysgnálu pro detekci a lokalizaci depolarizací mozkové kůry, výpočty hodinových průměrů a projekce aktuálních hodnot do matematického odhadu vývoje trendů. Další výhodou je vzdálená zpráva jednotlivých monitoračních jednotek, takže ošetřující lékař může být kdykoli informován o aktuálním vývoji měřených parametrů.  Stejně tak může konzultovat hodnoty kteréhokoli pacienta  kdekoli na světě, kde je pacient připojen k systému Moberg.

Video

Dokumentace

Odebírat novinky

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Máte zájem si přístroj vyzkoušet?
Není problém, stačí se ozvat!

Kam pokračovat

Související novinky
Webový seminář pupilometrie

Webový seminář pupilometrie

Chcete se dozvědět více o pupilometrii přímo od produktových specialistů výrobce? Neváhejte se přihlásit na on-line webinář ZDE Za společnost Mondiag se na setkání na síti těší Mgr. Jan Vodňanský...