Horké léto v rytmu samby aneb Mondiag v Brazíli

Horké léto v rytmu samby aneb Mondiag v Brazíli

Horké dny letošního léta nebyly pro nikoho nikterak příjemné, proto jsme rádi přijali pozvání na setkání distributorů Impedanční tomografie plic brazilského výrobce Timpel, který je naší letošní největší akvizicí.

V Brazílii vrcholila zima, takže příjemné teploty podobné těm našim letním nám nenechaly ani chvíli odpočinout. Naštěstí naši lektoři namíchali velice výživný koktejl teoretických přednášek předních odborníků na umělou plicní ventilaci s praktickou částí, kdy jsme pod vedením prof. Marcela Amata měli možnost nahlédnout do fyziologického ústavu, kde probíhá výzkum na animálních modelech. Nejzajímavější částí byla návštěva klinických zařízení jak dětské, tak dospělé části Univerzitní nemocnice Sao Paulo, kde jsme měli možnost se setkat s EIT přímo v praxi a prohlédnout si denní využití této inovativní metody.

Po návratu ze Sao Paula jsme se ihned vrhli do práce a na listopad 2018 připravujeme EIT ROADSHOW, která vzbudila mezi odborníky na umělou plicní ventilaci nebývalý zájem a kalendář zastávek se již skoro naplnil.

Pokud máte zájem se s EIT Timpel blíže seznámit, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím webového formuláře, či jakýmkoli jiným způsobem.

Za tým Mondiag hezký zbytek léta přeje

Jan Vodňanský

 

Share this :

Leave a Comment!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *