Informace o výrobku

Transkraniální Doppler s robotickými sondami Delica EMS-9PB je kompaktní, přenosný přístroj vybavený automatickou detekcí a sledováním signálu pomocí robotických sond. Je zvláště vhodný pro monitoraci vazospasmu u pacientů po SAH a pacientů ohrožených výskytem embolizací.

Přístroj Delica EMS-9PB nejmodernější diagnostický a monitorační TCD systém splňující nejnáročnější požadavky klinických i výzkumných pracovišť. Integrací bilaterálních robotických sond umožňuje nebývalé zefektivnění práce zdravotnického personálu při rutinním diagnostickém, ale zvláště pak monitoračním vyšetření.

Robotické sondy automaticky detekují oblast s optimálním signálem toků magistrálních tepen mozku. Signál je bez nutnosti korekce sledován i po nechtěné dislokaci sondy z optimální pozice či úhlu insonace.

Tato unikátní vlastnost umožňuje monitoraci v průběhu chirurgických zákroků /CEA/ stejně jako při observaci pacienta po SAH či vazomotorických testech a testech přítomnosti PFO. Samozřejmostí je softwarová podpora zpracování dat umožňující sofistikované statistické zpracování nasnímaných dat včetně identifikace a diferenciace mikroembolizačních signálů.

Fotogalerie

Dokumentace

Odebírat novinky

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Máte zájem si přístroj vyzkoušet?
Není problém, stačí se ozvat!

Kam pokračovat

Související novinky