Informace o výrobku

Transkraniální Doppler s robotickými sondami Delica EMS-9PB je kompaktní, přenosný přístroj vybavený automatickou detekcí a sledováním signálu pomocí robotických sond. Je zvláště vhodný pro monitoraci vazospasmu u pacientů po SAH a pacientů ohrožených výskytem embolizací.

Přístroj Delica EMS-9PB nejmodernější diagnostický a monitorační TCD systém splňující nejnáročnější požadavky klinických i výzkumných pracovišť. Integrací bilaterálních robotických sond umožňuje nebývalé zefektivnění práce zdravotnického personálu při rutinním diagnostickém, ale zvláště pak monitoračním vyšetření.

Robotické sondy automaticky detekují oblast s optimálním signálem toků magistrálních tepen mozku. Signál je bez nutnosti korekce sledován i po nechtěné dislokaci sondy z optimální pozice či úhlu insonace.

Tato unikátní vlastnost umožňuje monitoraci v průběhu chirurgických zákroků /CEA/ stejně jako při observaci pacienta po SAH či vazomotorických testech a testech přítomnosti PFO. Samozřejmostí je softwarová podpora zpracování dat umožňující sofistikované statistické zpracování nasnímaných dat včetně identifikace a diferenciace mikroembolizačních signálů.

Fotogalerie

Dokumentace

Odebírat novinky

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Máte zájem si přístroj vyzkoušet?
Není problém, stačí se ozvat!

Kam pokračovat

Související novinky
Webový seminář pupilometrie

Webový seminář pupilometrie

Chcete se dozvědět více o pupilometrii přímo od produktových specialistů výrobce? Neváhejte se přihlásit na on-line webinář ZDE Za společnost Mondiag se na setkání na síti těší Mgr. Jan Vodňanský...